Охоронні системи

Охоронна компанія «Сакура» пропонує системи безпеки та охоронні системи провідних світових виробників

Типова домашня охоронна система включає в себе

Панель управління, яка є основним контролером системи безпеки будинку

Дверні та віконні датчики

Датчики руху, як внутрішні, так і зовнішні

Дротові або бездротові камери безпеки

Сирену з високим децибелом або сигналізацію

Яскравий знак і наклейки на вікна

Як працює система безпеки

Охоронні системи для офісу або будинку працюють на простій концепції забезпечення доступу до точок входу в приміщення датчиками, які повідомляються з панеллю управління або командним центром, встановленим десь у будинку в зручному місці. Датчики охоронні зазвичай монтуються у дверях, які ведуть до будинку та з дому, а також у легкодоступних вікнах, особливо відкритих та розташованих на рівні землі.

Відкриті простори всередині будинків можуть бути захищені датчиками руху.

Позавідомча охорона є традиційним лідером на ринку охоронних послуг. Але для здачі об’єкта на пульт позавідомчої охорони необхідно, щоб змонтоване обладнання входило до переліку технічних засобів, дозволених до застосування у позавідомчій охороні на момент здачі.

Обслуговування охоронної системи у позавідомчій охороні жорстко регламентується. Якщо Ви маєте можливість скористатися послугами іншого охоронного агентства, схема охоронної сигналізації може бути більш гнучкою та зручною.

Що треба враховувати, замовляючи проектування Охоронної системи

Охоронні системи можуть передавати сигнал тривоги телефоном, радіоканалом або GSM-каналом. Можливо, Ви захочете, щоб сигнал тривоги дублювався, надходив не лише охороні, а й Вам. Ви маєте право очікувати від глобального охоронного комплексу, що інформація про НП або вторгнення буде локалізована до рівня, сектора або окремого датчика.

Не виключено, що Ви згодом задумаєте інтегрувати систему охорони із деякими виконавчими механізмами. Наприклад, пожежну сигналізацію доцільно інтегрувати із системою пожежогасіння; а систему електронного доступу з механізмами, що замикають двері, люки чи ворота. Таке заплановане розширення варто враховувати вже на стадії проектування.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

ОСТАВЬТЕ СВОИ ДАННЫЕ

и наш менеджер свяжется с вами для проведения консультации

  Имя или название организации

  Электронная почта

  Телефон

  Що ми можемо Вам запропонувати

  Охоронна компанія «Сакура» пропонує системи безпеки та охоронні системи провідних світових виробників. Асортимент технічних засобів охорони включає цифрові системи відеоспостереження, контролю доступу, охорони периметра, охоронної та пожежної сигналізації. Ви можете вибрати обладнання самостійно або покладеться на компетентність нашого персоналу.

  Панель управління. Панель керування – це комп’ютер, який активує та відключає системи безпеки, з’єднується з кожним встановленим компонентом, видає сигнал тривоги, коли зона безпеки порушена, та виходить на зв’язок з компанією з моніторингу тривог. Вона зазвичай є сенсорною панель для легкого програмування та взаємодії, де вводяться коди проходу для постановки на охорону та зняття з охорони системи, можуть працювати з голосовими командами і можуть бути запрограмовані для роботи з бездротовими пультами дистанційного керування, званими брелоками.

  Дверні та віконні датчики. Ці датчики охоронні, що складаються із встановлених поруч двох частин, причому одна з них встановлюється на двері або у вікні, а інша – на дверній рамі або підвіконні. Коли дверцята або вікно зачинені, дві частини датчика з’єднані разом, створюючи ланцюг безпеки.

  Коли охоронна система для квартири, будинку чи офісу активована на панелі керування, ці датчики повідомляються з нею, повідомляючи, що точка входу захищена. Якщо раптом відчиняться контрольовані двері або вікно, ланцюг безпеки розімкнеться, і панель управління інтерпретує це як порушення захищеної зони; пролунає сигнал високого децибелу, і в більшості випадків компанія відстеження аварійних сигналів отримає автоматичне сповіщення.

  Датчики руху. Ці захисні компоненти, коли вони перебувають у активному режимі, захищають заданий простір, створюючи невидиму зону, яка може бути пройдено без сигналу тривоги. Вони зазвичай використовуються для захисту приміщень, що містять цінні речі, а також кімнати, які менш часто відвідуються у великих будинках.

  Камери спостереження. Доступні як у дротових, так і бездротових конфігураціях, камери спостереження можуть використовуватися кількома різними способами як частина загальної системи безпеки. Їх типові способи використання включають моніторинг:

  Важко оглядаються або віддалені ділянки Вашої власності;
  Віддалених будівель, таких як гаражі, комори та майстерні;
  Точка входу, як зовнішніх, так і внутрішніх, наприклад, гаражних воріт і передніх дверей.
  Зображення з камер відеоспостереження можна виводити віддалено на комп’ютерах, смартфонах та планшетах. Вони часто використовуються таким чином, коли домовласники перебувають за містом, щоб стежити за поставками та іншим обслуговуючим персоналом, такими як няні та озеленення, або навіть за своєчасністю повернення дітей після школи. Вони також можуть бути використані для запису будь-яких порушень безпеки, які можуть призвести до зйомки домашнього вторгнення, включаючи хороший огляд грабіжників і, можливо, навіть автомобіля, яким вони керували.

  Сигнал із високим децибелом. Досить голосно чутні сусідами, домашні охоронні системи з такими сигналами служать для кількох цілей. По-перше, вони попереджають людей усередині будинку про проблему. Вони також є досить пронизливими, щоб злякати зломщика, а також повідомити найближчих сусідів про ситуацію.

  Наклейки на ярлик та вікна. На перший погляд, ці предмети можуть здатися не чим іншим, як маркетинговими інструментами для аварійних компаній, але вони відіграють важливу роль у домашній безпеці. Коли Ви поміщаєте наклейку охоронної компанії, такої як «Сакура-М» у переднє вікно та встановлюєте свій знак на передньому дворі, Ви повідомляєте, що професійно захищені, а не легка здобич для спроби крадіжки зі зломом. Вони ефективні для передачі цього повідомлення та повинні використовуватися відповідно
  із рекомендаціями охоронної компанії.